רישוי בניה

רישוי בניה

רישוי בניה – חברתנו עוסקת בליווי הליך קבלת רישוי בניה ושימושים חורגים ומהווה כתובת אחת, One Stop Shop, לטיפול בכל שלבי הרישוי – החל ממדידת הנכס לצורך הכנת מפה טופוגרפית, עריכת תכנית אדריכלית, דרך טיפול באישורים נלווים והגשתם לרשות, ועד סיום הפרויקט וקבלת טופס 4 ותעודת גמר.
הצוות המקצועי שלנו מתמחה בטיפול בכל סוגי ההיתרים, לחברות, עסקים, רשתות שיווק ומפעלים. במהלך שנות פעילותינו הקמנו מאגר של בעלי מקצוע, לרבות: אדריכלים, מודדים מוסמכים, מהנדסים, קונסטרוקטורים ויועצי רישוי שונים, שכולם בעלי ניסיון רב בתחום המוניציפאלי.
היכרותנו המעמיקה עם דרישותיה הספציפיות של כל רשות ורשות, מאפשרת לנו לקדם את קבלת האישורים הנחוצים, במהירות וביעילות, והליווי הצמוד והאפקטיבי שלנו חוסך לכם טרדות וזמן יקר, ומקצר את לוחות הזמנים ומונע טעויות יקרות שעלולות להיות בלתי הפיכות.

קבלת היתרי בנייה

קבלת היתר בנייה מצריכה הגשת בקשה לוועדה המקומית לתכנון ובניה כאשר על הבקשה להתאים לתוכניות בנייה מפורטות, להיות ערוכה לפי תנאים שנקבעו, בצירוף מדידה ואישורים נלווים.
לחברתנו מומחיות בלווי חברות ועסקים לקבלת היתרי בניה, וניסיון רב בעבודה מול הרשויות המקומיות השונות, בכל רחבי הארץ.
היכרותנו המעמיקה עם דרישות הרשויות, לצד צוות נרחב של בעלי מקצוע הערוך לספק, במקום אחד את כל הסיוע הנחוץ, מייעלים את התהליך, מקצרים את משכו ומגדילים משמעותית את הסיכוי לקבלת ההיתר.

קבלת היתר שימוש חורג בנכס

קבלת היתר לשימוש חורג בנכס נחוצה לעסקים המבקשים לעשות בנכס שימוש אשר אינו תואם את היתרי הבנייה או התב”ע. ההיתר ניתן בדרך כלל לתקופה מוגבלת ולקראת מועד סיומו יש לפעול לחידוש ההיתר.
לצורך קבלת ההיתר יש להגיש לוועדה המקומית לתכנון ובניה בקשה הערוכה על ידי אדריכל והכוללת תכנית לשימוש חורג, וכן נסח טאבו עדכני וחוות דעת הנדסית, המאשרת שהמבנה יכול לעמוד בשימוש המבוקש.
לאחר הגשת הבקשה יש לפרסמה בפומבי כחוק, ולהמתין להתנגדויות אפשריות,
ובשלב הבא הבקשה מועברת לאישור וועדת הרישוי או, במידה ויש התנגדויות, להחלטת ועדה מקומית.
עם אישור הבקשה, בכפוף לתנאי הועדה (כגון תשלום היטלים וקבלת אישורים שונים), אנו דואגים לקבלת האישורים הדרושים מכל הרשויות,
וממשיכים ללוות אתכם, באופן צמוד, עד להנפקת היתר בניה לשימוש חורג.

טופס 4 / טופס 5

קבלת טופס 4, המאפשר חיבור לתשתיות, הינה אחד השלבים האחרונים לקראת סיום הבניה ואכלוס הנכס.
הטופס מהווה הצהרה של הרשות על כך שבניית המבנה הסתיימה, שהמבנה תואם להיתר הבניה שניתן, וכי ניתן לחברו לתשתיות כמו מים, חשמל וטלפון.
טופס 5 הינו "תעודת גמר" לבניית המבנה והוא מהווה הצהרה של הרשות כי בניית המבנה הסתיימה באופן רשמי.

זקוקים להיתר בנייה, היתר שימוש חורג או טופס 4?

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם ונשמח להקל עליכם, ולזרז עבורכם את התהליך.

רשיונות, היתרים, שומה, השבחה ומערכת לניהול נכסים תנו לנו לדאוג בשבילכם לכל השירותים המקצועיים שאתם צריכים! לפרטים נוספים ולתיאום פגישה התקשרו אלינו לטלפון: 03-6252500
דילוג לתוכן