הדמיות אדריכליות

חברתנו מעניקה שירות הדמיות אדריכליות למגוון רחב של מבנים: בתים פרטיים, מגדלי מגורים, נכסים מסחריים ומבני ציבור. כל אחת מההדמיות מאפשרת לראות בצורה תלת ממדית את היחס בין הממדים השונים במבנה, טקסטורות אפשריות של תכנון החוץ והפנים של המבנה. לצד המאפיינים הארכיטקטוניים בתמונה, נוספות להדמיות גם זוויות צילום מוכרות ומעניינות המאפשרות לדמיין את המבנה הסופי, ולערוך שינויים ותיקונים עוד בשלבי התכנון הראשוניים של המבנה.

הדמיות אדריכליות: כיצד אנו הופכים אותן למציאותיות יותר?

כדי להעניק רובד ועומק נוסף להדמיה, אנו מוסיפים לה אלמנטים נוספים שמעניקים אותנטיות. בין השאר תראו בקבצי הדמיה אדריכלית צמחיה, אנשים הפוסעים על גבי דרכי הכניסה למבנה והחניון, טקסטורה מעניינת של הנוף הכוללת גם את השמיים, עננים ותאורה טבעית היוצרת הצללות. את ההדמיות הללו ניתן להלביש גם על תמונות קיימות או על שרטוט של המבנה, ולאחר מכן להציג אותו ללקוחותיכם באופן דיגיטלי על גבי מסך מחשב או טאבלט.

כיצד ניתן להשתמש בהדמיה?

ליצירת הדמיות אדריכליות יש מגוון רחב של שימושים. ראשית, הן מאפשרות לזהות ליקויים בתוכנית המקורית לביצוע מקצי שיפורים. ישנן זוויות מעניינות שניתן לבחון במבנה בקלות רבה יותר בגרסה תלת ממדית. למשל, גודל המרפסות והמרחק ביניהן או היחס בין גודל חדרי השינה לסלון, וכך לזהות שינויים קלילים שכדאי לבצע בתוכנית בזמן אמת.

שימוש נוסף בכל הדמיה אדריכלית הוא הצגת התוצאה ללקוח בצורה מרשימה, המעניקה למשרד האדריכלים שלכם נופך של עסק מקצועי וחדשני, המעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת. תהליך זה מאפשר לכם ליצור בידול מול המתחרים.

השימוש השלישי בקבצי הדמיות אדריכליות הוא לצרכי שיווק הפרויקט. אם אתם בשלבי גיוס הון למימון פרויקט גדול של בניין משרדים או מעוניינים למכור את הדירות בבניין מגורים, ההדמיות הללו יעניקו ערך מוסף, ויוכלו להיות חלק מאתר הבית של הפרויקט או מפולדר המחולק למתעניינים. ההדמיה הריאליסטית פועלת ממש כמשחק מחשב, ולקוחותיכם יכולים לשוטט באופן וירטואלי בנכס המהודר העתיד להבנות. ניתן לייצר מהדמיות אלה גם גיליונות מכר ליזמים המעוניינים למכור שטחים מסחריים או פרטיים בפרויקט.

מהם שלבי יצירת ההדמיה?

כדי לייצר הדמיה מדויקת אנו מקבלים מלקוחותינו שרטוט מדויק של המבנה, וכן בחירה של חומרי הגלם שמהם יהיה מיוצרים כל החלקים במבנה. כך נוכל לייצר טקסטורות מתאימות לקירות, החלונות ושאר חלקי המבנה. לאחר מכן, אנו בונים סקיצה ראשונה המשמשת כמעין טיוטה ללקוח. לאחר ביצוע השינויים והתיקונים הדרושים בהתאם למשוב מהלקוח, מופקות הדמיות נוספות עד לקבלת ההדמיה הסופית.

חשוב לציין כי כדי להגיע לרמה מקצועית ביצירת הדמיות, נדרש ניסיון והכרות עם המורכבות של התכנון האדריכלי, לצד שליטה בתוכנות גרפיות דו־ממדיות ותלת־ממדיות. אנו מתמחים בהפקה של מודלים מורכבים אלה ומסוגלים לעצב כל נכס, החל מדירת מגורים קטנה ועד לפרויקט מגדלים ושטחי מסחר מורכב.

דילוג לתוכן